GENESIS Xenon 220 Gaming Mouse, 500 - 6400DPI, Wired, Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NMG-1572
- Saadavus: 4
-
20€
GENESIS Xenon 220 Gaming Mouse, 500 - 6400DPI, Wired, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 135 mm |
| Brutokaal | 0.227 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200 mm |
| Brutolaius (mm) | 60 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00162 m |
| Netokaal | 0.127 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| PET | 15.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 5.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: genesis xenon 220 gaming mouse, 500 - 6400dpi, wired, black, nmg-1572, genesis, hiired











